Firmamız

Her çeşit kordon, ayakkabı bağı, biyeler ve dar dokuma ürünlerinin yanı sıra Asetat uçlama, metal uçlama ve plastik uçlama alanında sınırsız ürün yelpazesine sahiptir. İmalatlarımızla ilgili makina parkurumuz günün teknolojisine uygunolarak tam otomatik sistem olup, yurtdışından ithal edilmiştir. Yıllık KORDON üretim kapasitemiz 14 Milyon metredir.Yine yıllık UÇLAMA kapasitemiz 25 Milyon adettir. DOKUMA kapasitemiz 3,5 Milyon metredir.

Firmamız özellikle Uçlama ve Kordon imalatında Türkiye' deki en büyük firmaların başında gelmektedir. Bütün modellerimiz kende patentimiz altındadır. AR-GE bölümümüzde her sezon trendlerine uygun yeni modeller üretilerek bunların tümüne "Faydalı Model" belgesi alınmaktadır.

AR-GE modellerimizin dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda imalat yapılmaktadır. Yani model gamlarının yanı sıra "Müşteri-Grafiker" işbirliği ile istenilen modeller üretilmektedir.

İlkemiz tamamen kendi ürettiğimiz ürünleri pazarlamak, satış ağını geliştirmek ve ürettiğimiz ürünlerin arkasında durabilmektir.

Ağırlıkla Yurtdışı marka mümessillikleri ve ihracaata yönelik imalat yapan firmalarla çalışmaktayız. Bunun yanı sıra iç piyasayada imalat yapmaktayız.

Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden ve istenilen zamanda üretim yapmaktayız. Bizim için yine müşteri memnuniyeti ön planda olup bu memnuniyeti üst düzeye taşımak ve kalıcı olmak "İlkelerimiz"arasındadır.